gilna
14 مرداد 1401 - 23:06

استیلی: تفرقه خط قرمز ما در تیم ملی فوتبال کشورمان است

مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تفرقه خط قرمز ما در تیم ملی فوتبال کشورمان است و بازیکنان فقط باید به بازی شان فکر کنند.

حمید استیلی، مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اختلاف، دو دستگی و تفرقه خط  قرمز ما در تیم ملی فوتبال کشورمان است و بازیکنان باید بدانند مسئولیت خیلی سنگینی دارند و فقط به بازی شان فکر کنند و نباید درباره انتخاب سرمربی تیم ملی و یا رئیس فدراسیون فوتبال دخالت کنند و منافع ملی خیلی مهمتر از منافع شخصی است. از افرادی که برای منافع شخصی، بازیکنان تیم ملی را تحریک می‌کنند خواهش می‌کنم با احساسات مردم بازی نکنند و این برای اولین بار است که بازیکنان درباره انتخاب سرمربی یا رئیس فدراسیون فوتبال اظهار نظر می‌کنند.

او گفت: بازیکنان باید فقط به وظایف خوشان عمل کنند و دوستانی که به بازیکنان زنگ می‌زنند و تحریک می‌کنند از آن‌ها خواهش می‌کنم بازیکنان را وارد انتخابات فدراسیون فوتبال نکنند و قطعا مشخص خواهد شد که چه کسانی به بازیکنان تیم ملی زنگ می‌زنند. از ادبیات استوری مشترک بازیکنان تیم ملی مشخص است این حواشی از کجا نشات می‌گیرد.

استیلی عنوان کرد: من امروز با بازیکنان صحبت کردم و از آن‌ها خواهش کردم وارد این بازی‌ها نشوند و اگر بعضی از آن‌ها دوباره وارد این مسائل شوند در این رابطه تصمیم قاطع تری خواهیم گرفت.

او درباره اینکه اگر بازیکنان دوباره وارد مسائل حاشیه‌ای از تیم ملی حذف خواهند شد، گفت: در این رابطه دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی تصمیم خواهد گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوانورزشیفوتبال و فوتسال

شناسه خبر: 537962